Hakkımızda

A.İ.G. Metal

A.İ.G Metal, 2006 yılında Sn. İbrahim GÜLER tarafından kurulmuş ve ilk olarak Nilüfer Ticaret Merkezi' nde talaşlı imalat üretimine başlamıştır. 2007 yılında Özlüce' deki üretim tesisini kuran firmamız, yaşanmakta olan "global ekonomik kriz" e rağmen müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı politikaları doğrultusunda sağladığı iş bağlantıları ile üretim kapasitesini arttırma yoluna gitmiştir. Bu çerçevede 2010 yılı için yeni tezgah yatırım planlaması yapılmış ve 2010 yılı başında Organize Sanayi Bölgesindeki yeni üretim tesisi kurulmuştur.

A.İ.G Metal, yeni tesisinde mevcut CNC kontrollü makinelerden oluşan parkurunu yine CNC kontrollü torna, dik işlem üniteleri ve kayar tipteki otomat tornalarla destekleme yatırımlarını yapmaktadır.

Ağırlıklı olarak Otomotiv sektörü ana yan sanayi ile Su ve Gaz armatürleri sektörlerine hassas nitelikte emniyet parçaları üreten firmamız, gıda makineleri ve inşaat sektöründe kullanılan bazı spesifik parçaların da talaşlı imalatını başarıyla gerçekleştirmektedir.

Kalite yönetim sistemi belgelendirme çalışmalarını 2008 yılında tamamlayan firmamız RoyalCert ISO 9001 : 2000 kalite yönetim sistem belgesini almıştır. A.İ.G Metal, müşterilerinin yüksek standarttaki beklentilerini karşılamak amacıyla sürekli olarak üretim metotlarını geliştirmekte ve en uygun çözümler üreterek optimum sonuçlar sunmaktadır.

A.İ.G Metal kuruluşundan itibaren tüm çalışanları için, kariyer gelişimine olanak veren, takım çalışması, yenilikçilik ve eşit kariyer fırsatı temeline dayanan çalışma ortamının gerekliliğine inanmaktadır. A.İ.G Metal ayrıca, istenen kalitede ve ekonomik üretim yapmak kadar çevresel korumacılık prensibine de önem vermektedir. Bu doğrultuda temiz ve sağlıklı bir çevrenin gelecek nesillere aktarılması için enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması, olabilecek kirliliğin kaynağında önlenmesi yöntemini yönetim olarak benimsemiştir.

Her zaman insan unsurunu en değerli kabul ederek, "dünyaya saygılı ve saygın olma" A.İ.G Metal vizyonuyla;

Sürekli büyümenin uzun vadede karlılık sağlanarak gerçekleştirilmesi,
Büyümenin gerçekleştirilebilmesi için toplam kalite prensibiyle müşteri memnuniyetinin sağlanması ve rekabet edici gücün oluşturulabilmesi, pazardaki payın arttırılması, teknolojik gelişmelerle desteklenen proses yönetimiyle maliyetleri kontrol ederek daha fazla müşteriye ulaşılması, kurumsal yapının güçlendirilmesiyle gelecekte var olmayı sağlamlaştırmak ve gelecekte bir dünya şirketi olmak, hedeflenmektedir.

A.İ.G METAL San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz konusunda ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.